feed-image RSS

Persberichten

PVV eist ontslag politiechef

woensdag, 01 september 2010 09:13

Tweede Kamerleden Geert Wilders en Hero Brinkman (beiden PVV) hebben vandaag Kamervragen gesteld naar aanleiding van het twitterbericht van de politiechef uit Drenthe. Zij eisen ontslag op staande voet. Zulke idiote uitspraken zijn een regelrechte belediging van de 1,5 miljoen kiezers die op de PVV hebben gestemd.

Meer links:
Wilders wil ontslag politiechef om PVV-tweet, Telegraaf.nl

Lees meer: PVV eist ontslag politiechef

 

PVV: Wethouder Baldewsingh is niet goed wijs!

donderdag, 22 juli 2010 15:21

De Haagse gemeenteraadsfractie van de Partij voor de Vrijheid reageert met afschuw op de uitspraken van Wethouder Baldewsingh in het dagblad Trouw van 21 juli j.l. over Desi Bouterse.

Fractievoorzitter Sietse Fritsma en vice-fractievoorzitter Machiel de Graaf stellen: "Een wethouder die het opneemt voor een moordenaar, couppleger en drugscrimineel is niet goed wijs. Bovendien zijn we woedend over de stupide vergelijking tussen Bouterse en Geert Wilders, die Baldewsingh maakt. Als je het verschil niet ziet tussen een zware crimineel en een politicus die nog nooit een misdrijf heeft gepleegd, dan ben je niet meer serieus te nemen".

Lees meer: PVV: Wethouder Baldewsingh is niet goed wijs!

 

PVV wil een einde aan de misstanden in zorginstelling Cordaan

donderdag, 22 juli 2010 15:00

Vragen van het lid Agema (PVV) aan de minister van VWS over het bericht dat ouderen bij een zorginstelling wekenlang niet gewassen worden.

Lees meer: PVV wil een einde aan de misstanden in zorginstelling Cordaan

   

PVV: geen schilderijen met varkens weghalen

donderdag, 22 juli 2010 11:27

Vragen van het lid Fritsma (PVV) aan de minister voor Wonen, Wijken en Integratie over het bericht dat schilderijen met varkens zijn verwijderd uit een polikliniek om te voorkomen dat moslims er aanstoot aan nemen.

Lees meer: PVV: geen schilderijen met varkens weghalen

 

PVV wil maatregelen tegen anti-christelijke jihad in Pakistan

woensdag, 21 juli 2010 16:08

Vragen van de leden Kortenoeven, Wilders en Driessen aan de minister van Buitenlandse Zaken en de minister van Ontwikkelingssamenwerking, inzake de islamitische jihad tegen christenen in de Islamitische Republiek Pakistan.

Lees meer: PVV wil maatregelen tegen anti-christelijke jihad in Pakistan

   

Pagina 1 van 14