Nederland weer van ons

Vragen van de leden De Roon, Bontes en Helder (allen PVV) aan de minister van Buitenlandse Zaken en aan de minister van Veiligheid en Justitie over “betalen om aangifte te mogen doen”:

1. )
Klopt het dat sinds kort slachtoffers van misdrijven alleen aangifte bij de Griekse politie mogen doen als ze eerst honderd Euro betalen (*) ?

2.)
Zo ja, wilt u dan de volgende vragen beantwoorden:

a.      Gaat de Nederlandse diplomatieke vertegenwoordiger in Griekenland deze honderd Euro voorschieten aan beroofde en daardoor volledig berooide Nederlanders in Griekenland?

b.      Moeten Grieken die in Nederland aangifte willen doen nu ook eerst honderd Euro betalen?

c.      Hoe beoordeelt u deze Griekse vorm van “belastingheffing” in het bijzonder in het licht van de Europese samenwerking tegen de criminaliteit?

(*)     http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/udo-ulfkotte/kriminalitaet-so-luegt-man-mit-statistik.html

      http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=75499&catid=3

facebooktwitterinstagrammail

We hebben 2300 gasten

doneer

Nederland
English

steun ons ideal

donaties

donaties