Nederland weer van ons

Vragen van het lid Bontes (PVV) aan de minister van Veiligheid en Justitie over het bericht dat geadviseerd wordt overvallers ruim baan te geven.

1.)
Bent u bekend met het bericht dat overvallers ruim baan moet worden gegeven (*)?

2.)
Bent u het met mij eens dat dit onderzoek negatief afstraalt op de nationale politie omdat gesuggereerd wordt dat de politie vindt dat je je maar beter niet kunt verzetten tegen overvallers? Zo nee waarom niet?

3.)
Deelt u mijn visie dat door dit onderzoek van Nederlanders wel een hele makkelijke prooi wordt gemaakt voor overvallers? Zo ja, gaat u ervoor zorgen dat de nationale politie afstand neemt van dit onderzoek? Zo, nee waarom niet?

4.)
Komen de kosten voor dit onderzoek uit het budget van het ministerie van Veiligheid en Justitie? Zo ja, deelt u dan mijn mening dat de kosten die worden vrijgemaakt voor dergelijke onderzoeken beter aangewend kunnen worden voor meer agenten en rechercheurs op straat om zodoende meer overvallers op te pakken, in plaats van ze te interviewen? Zo nee, waarom niet?

(*) Lees hier het bericht op Telegraaf.nl

facebooktwitterinstagrammail

We hebben 6740 gasten

doneer

Nederland
English

steun ons ideal

donaties

donaties